Klimatyzacja i wentylacja
Odpowiednio połączone, już w fazie projektowania, klimatyzacja i wentylacja pozwalają stworzyć warunki, w których człowiek czuje się lepiej. Czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze to podstawa dobrego samopoczucia w pracy lub w domu.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze systemu klimatyzacyjno-wentylacyjnego:
 • √ Wybór firmy, która profesjonalnie obliczy i zaprojektuje nam system klimatyzacji i wentylacji. Jest to pierwszy i najważniejszy krok przy tego rodzaju inwestycji.
 • √ Wybór urządzeń, jakie zostaną użyte do naszego systemu. Najczęściej stajemy przed wyborem między urządzeniami znanej marki lecz oczywiście droższymi, a urządzeniami tańszymi, lecz marki najczęściej mało znanej. Przy wyborze opcji drugiej zmuszeni jesteśmy zaufać opinii firmy, która nam urządzenia oferuje. Możemy jedynie sprawdzić referencje firmy związane z daną marką urządzeń.
 • √ Wybór firmy, która wykona montaż i uruchomi system. Musimy pamiętać, że nawet najlepiej zaprojektowany system nie będzie poprawnie działał, jeżeli nie zostanie odpowiednio wykonany i zaprojektowany. Profesjonalny montaż oraz rodzaj
 • materiałów do niego użytych są podstawą do wieloletniego, poprawnego działania urządzeń.

Firma SM SYSTEM proponuje Państwu połączenie tych trzech warunków tzn. profesjonalny dobór oraz wykonanie systemu klimatyzacyjno-wentylacyjnego z użyciem niezawodnych urządzeń.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem między innymi:
 • √ Koreańskiej firmy SAMSUNG oferującej najwyższej na świecie klasy urządzenia do klimatyzacji i wentylacji, poparte 5-letnią gwarancją. Szeroka oferta tych urządzeń pozwala na zaprojektowanie i wykonanie klimatyzacji w każdym, nawet najbardziej wymagającym obiekcie. Oferta ta obejmuje klimatyzatory do mieszkań, biur, pomieszczeń technicznych oraz systemy klimatyzacyjne dla dużych obiektów. Dodatkową cechą wyróżniającą te urządzenia jest ich bardzo niski poziom głośności. SAMSUNG proponuje urządzenia o poziomie głośności od 16db(A) i klasie energetycznej A+++. Jest to wynik, jakim nie może poszczycić się wielu innych producentów klimatyzacji na świecie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi i połączenia z internetem urządzenia posiadają możliwość zdalnego sterowania z poziomu telefonu lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Standardowo lub opcjonalnie urządzenia wyposażone w jonizator
  VIRUS DOCTOR
  zapewniają idealne czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.


  KATALOG SAMSUNG

 • √ Design klimatyzatorów LG ArtCool Stylist jest nieporównywalny z żadnymi innymi tego typu urządzeniami na rynku. Możliwość dostosowania koloru podświetlenia do np. temperatury nawiewanego powietrza, wystroju wnętrza czy nawet nastroju użytkownika pozwala aranżować każde wnętrze. Jakość technologiczna poparta 3-letnią gwarancją na całość urządzenia, a 10-letnią na sprężarkę.


  KATALOG LG

 • √ Wiodące od lat Japońskie marki MITSUBISHI ELECTRIC i FUJITSU również znajdują się w naszej ofercie. Bogata oferta, wyszukany design i dobra jakość, poparte 5-letnią gwarancją.


  KATALOG MITSUBISHI  KATALOG FUJITSU

 • MDV to największy w Chinach producent urządzeń klimatyzacyjno-chłodniczych. Urządzenia oferowane przez firmę MDV są dobrej klasy sprzętem klimatyzacyjnym w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenia objęte są 3-lenią gwarancją.


  KATALOG MDV

 • √ Marka GREE to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów. Wyróżnia ich nowatorski styl i komfort klimatyzacji zaprojektowany w trosce o dobro środowiska. Urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.


  KATALOG GREE

Dział Techniczno-Handlowy
509 466 688