Klimatyzacja - idealna temperatura pomieszczenia o każdej porze roku

Wyobraź sobie powrót do domu po ciężkim dniu w pracy. Jest środek lata, temperatura z godziny na godzinę wzrasta…

Otwierasz drzwi, myśląc o tym, aby w spokoju usiąść za chwilę przed telewizorem, z relaksującym napojem włączając swój ulubiony serial. Jednak u progu witasz się z jeszcze większą temperaturą niż na zewnątrz, a obecny zaduch atakuje każdą część Twojego ciała z osobna.

Nieudolne wietrzenie pomieszczenia wiatrakiem zaczyna być udręką. W biurze czy w domu, w którym spędzasz znaczną część Twojego życia ani otwarte okno, ani mrożony napój, a nawet przenośny wentylator nie pomoże, kiedy męczące upały sięgają zenitu. 

System klimatyzacji doprowadzi budynek do odpowiedniej temperatury oraz zapewni  lepszą jakość powietrza niż w pomieszczeniach bez tego typu instalacji. Pożegnaj się z bólami głowy, zmęczeniem a przede wszystkim uczuciem dyskomfortu. Postaw na klimatyzatory starannie dobrane do pomieszczeń mieszkalnych, domów, biur oraz w przemyśle. Zamień dotychczasową udrękę na wewnętrzny spokój i lepsze samopoczucie.

Klimatyzator to wielofunkcyjne urządzenie

Główna rola działania klimatyzatora to chłodzenie pomieszczenia, lecz urządzenia te posiadają większe spektrum zastosowania, m.in.:

  • Oczyszczanie – dzięki wyposażeniu klimatyzatora w filtry pomieszczenie wolne jest od bakterii, drobnoustrojów, wirusów czy brzydkich zapachów,
  • Ogrzewanie poza przyjemnym chłodem możliwy jest również odwrócony proces chłodzenia, co daje możliwość utrzymania komfortu 365 dni w roku,
Jonizacja – klimatyzację warto wzbogacić w jonizator powietrza, który dostarcza pomieszczeniu dodatkowych jonów ujemnych. Proces ten wspiera odporność, reguluje ciśnienie krwi oraz wspomaga rytm i pracę serca.

Klimatyzacja Łódź - w trosce o Twoje zdrowie

Alergicy i astmatycy z pewnością odczują różnicę, przebywając w pomieszczeniach klimatyzowanych. Urządzenia te wyposażone są w dostosowane do indywidualnych potrzeb filtry, które eliminują zanieczyszczenia w postaci kurzu, dymu papierosowego, pyłu czy roztoczy. To Twoje czyste powietrze bez konieczności otwierania okna.

Klimatyzacja – o tym należy pamiętać
Sprawne i efektywne działanie klimatyzatorów zależne jest od systematycznego serwisu. Zalecany przez ekspertów przegląd klimatyzacji to sprawdzenie jej dwa razy w roku. Pozwala to de facto na uniknięcie dodatkowych, większych kosztów naprawy związanych z usuwaniem powstałych usterek.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wachlarz urządzeń. Pracujemy na produktach wielu uznanych marek takich jak MitsubishiElectric GREE, Panasonic, Samsung, LG.

Wybór mocy, typu czy marki bywa trudny. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z porady profesjonalistów. Z przyjemnością pomożemy wybrać Ci system klimatyzacji dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań