Pompy ciepła - ekologia i oszczędność - idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni.

Męczą Cię wysokie rachunki za ogrzewanie? Chcesz mieć pełną kontrolę nad ogrzewaniem w swoim domu? Postaw na pompy ciepła. Pozwalają one na ogrzewanie oraz chłodzenie pomieszczenia, a także produkcję ciepłej wody użytkowej, dodatkowo zmniejszając koszty eksploatacji. To gwarancja idealnej temperatury w budynku przez cały rok! 

Co daje założenie pompy ciepła?
Zakup powyższego urządzenia to inwestycja, która nie tylko opłaci się nam finansowo, ale również będzie komfortowym, ekologicznym, łatwym w eksploatacji urządzeniem. Z pompą ciepła spędzisz przyjemne chwile z bliskimi w idealnie nagrzanym domu. Zapomnisz również o brudzącym pyle, co sprawi, że sprzątanie będzie szybsze i łatwiejsze. Co więcej, dzięki tej inwestycji wspierasz codzienną walkę o lepsze środowisko.

Pompy ciepła:

  • Długa, bezawaryjna, bezobsługowa praca.
  • Ekologiczny zamiennik konwencjonalnych źródeł ciepła.
  • Idealne, ekonomiczne rozwiązanie również w połączeniu z Fotowoltaiką!
  • Eliminują możliwe zatrucie czadem, 
  • Głośność pompy ciepła przy maksymalnym obciążeniu nie przekracza dopuszczalnych norm, a wbudowana w nią sprężarka inwerterowa dostosowuje moc do aktualnego zapotrzebowania optymalizując koszty eksploatacji systemu grzewczego.

Jeśli zastanawiasz się jaka pompa ciepła będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia, skontaktuj się z nami. Pompy Ciepła Łódź na wyciągnięcie Twojej ręki. 

W trosce o zachowanie najwyższych standardów rekomendowane i instalowane przez nas pompy ciepła to m. in.  Panasonic, Mitsubishi Electric, GREE, LG czy Nibe.